TR | EN

NEDEN YKS?

Tesis yönetimi, bir yapının amaçlarına en iyi ve en düşük maliyetlerle ulaşmasını sağlamak, kaliteli bir çalışma ortamı yaratmak ve organizasyon ya da yapı için gerekli olan destek hizmetlerini bir örgüt tarafından sağlamaktır.

 

Türkiye’de ilk olarak “Tesis Yönetimi” ve “Gayrimenkul Yönetimi” hizmetlerini bünyesinde bütünleştiren YKS, organizasyonların mevcut ve potansiyel yeteneklerini arttıran her türlü faaliyeti, binaların sistem ve ekipman tasarımlarını, planlama ve işletim ile ilgili tüm çalışmaları koordine eder ve binaların zaman içinde değişen ve gelişen tüm yönetim sorumluluklarını üstlenerek rekabetçi bir pazarda tercih edilmelerini sağlar.

 

YKS, bina ve tesis yönetimi alanında, müşterilerine; geniş kapsamlı, profesyonel hizmet anlayışı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile “Entegre Tesis Yönetim” hizmetleri sağlar. Tesis yönetimi ve bakımı hizmetlerini sağladığı kuruluşların “ana faaliyetlerine” odaklanmasında ve hedeflerine ulaşmasında stratejik hizmet ortağı rolünü üstlenir. Kalite, hizmet ve verimlilikte sürekli gelişim ile hizmet standardını en yükseğe çıkarmayı hedefleyen YKS, başarılı, canlı ve hevesli şirket kişiliğini yansıtan, her alanda işbirliğine açık profesyonel ortam yaratır.