TR | EN

YÖNETİM TAKIMI

 

 

 

 

Bahadır Adıyaman
Genel Müdür

Bahadır Adıyaman, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik - Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. 1997 - 2003 yılları arasında, Schneider Elektrik'in Enerji Otomasyon Sistemleri'nde çalışmıştır. 2003 yılında SIEMENS Türkiye Enerji Departmanında çalışmaya başlayan Adıyaman, Proje Yöneticisi ve PMD sertifikasyonu ile 20'den fazla Enerji Sistem Projesi'nde başarı ile görev yapmıştır. En önemli projeleri, Türk Elektrik İletim Anonim Şirketi ve SIEMENS Almanya, Pakistan NTDC-KESC Enerji Yönetimi Projesi ve Türkiye'de birçok Organize Sanayi Bölgeleri Projeleri ile Türkiye'nin 23 bölgesinde Türk Elektrik Dağıtım A.Ş. SCADA projeleridir. 2010 yılından itibaren YKS'de Genel Müdür Yardımcısı ve Enerji Müdürü olarak başladığı görevine, 2011 yılı Temmuz ayından bu yana Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.
 

Ahmet Kaplan,
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Genel Müdür Yardımcısı

Eğitimini İstanbul Siyasal Bilgiler fakültesinde Maliye Bölümünde tamamlayan Ahmet Kaplan, 1987-1989 yılları arasında Koray Yapı ’da çalışmış, sonrasında 1989 yılında şirketimiz kurulduğundan bu yana Mali ve İdari İşler Müdürlüğü görevini sürdürmekte olup, konumuzla ilgili hukuk bilgisi, yönetim modeli ve bunun mali uygulamalarıyla ilgili önemli birikime sahiptir. Özellikle bina yönetimi konusundaki uzun yıllar tecrübesiyle mali ve hukuki konularda sektörümüzün en deneyimli profesyonellerden birisidir. Ahmet Kaplan YKS'de görevine Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak devam etmektedir.
 

Tayfun Özdemir,
Satış Ve Danışmanlık Hizmetleri Direktörü

2008 yılında Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Tayfun Özdemir, profesyonel iş hayatına 2006 yılında Günay İnşaat Ltd Şti.’de mekanik işler uzman yardımcısı olarak başlamıştır. 2008 yılında askerlik nedeniyle görevinden ayrılıp 2009 yılında OPTİM Obermeyer Proje A.Ş.’de mekanik proje yöneticisi olarak kariyerine devam etmiştir. 2011 Mayıs ayında YKS Gayrimenkul Yönetim Hizmetlerinde Danışmanlık Hizmetleri Yöneticisi olarak göreve başlayan Tayfun Özdemir, halen görevine Satış ve Danışmanlık Hizmetleri Direktörü olarak devam etmektedir.
 

Murat Karabasan,
Genel Yönetim Hizmetleri Direktörü

1991 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulundan, 1995 yılında Açıköğretim Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Daha sonra, İstanbul Üniversitesi İşletme fakültesinde İşletme-Yönetim-Organizasyon Yüksek Lisans programına katılmıştır. Haziran/1991 yılında muhasebe uzmanı olarak şirketimizde çalışmaya başlayan Murat Karabasan, halen Genel Yönetim Hizmetleri Direktörü görevini yürütmektedir.

Mehmet İmamoğlu,
Operasyon Saha Direktörü

2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’ nden Gemi İnşaatı ve Gemi makineleri Mühendisi olarak mezun olan Mehmet İmamoğlu, yurtdışında Uluslar arası pazarlama ve stratejik planlama konularında eğitim almış, 2006 – 2008 yıllarında Bahçeşehir Üniversitesi’nde Küresel İşletme ve Pazarlama üzerine yüksek lisans yapmıştır. 2007 yılında YKS ailesine katılmış ve Makine Mühendisi olarak göreve başlamıştır. Görev aldığı dönem süresince Kontrolör,Makine Mühendisi,Proje Müdürü ve Teknik Müdür görevlerini üstlenen İmamoğlu, YKS'deki görevine 2014 yılından itibaren Operasyon Saha Direktörü olarak devam etmektedir.